fbpx

naturalszop.pl

Warunki zwrotów

Zgodnie z Artykułem 27 ustawy o prawach  konsumenta,  Kupujący  ma  14  dni  na  odstąpienie  od  umowy  bez  podania  przyczyn  liczonych  od  chwili   wejścia   w posiadanie nabytego przedmiotu. My idziemy dalej, dajemy na to aż 20 dni, liczonych od dnia odebrania przesyłki.

Warunkiem zwrotu zapłaconej ceny, jest dostarczenie do nas zakupionego przedmiotu w fabrycznym, niezniszczonym i nieotwartym opakowaniu wraz z dowodem zakupu – paragonem fiskalnym niezbędnym do rozliczenia zwracanych środków oraz z wypełnionym formularzem zwrotu / reklamacji dostępnym tutaj: PDF DOC.

W szczególnych przypadkach i przy niektórych produktach istnieje możliwość zwrotu produktu w naruszonym opakowaniu, jednak w każdym takim przypadku niezbędny jest kontakt ze Sprzedawcą i uzgodnienie takiego zwrotu.

Aby uprościć procedurę zwrotu, udostępniliśmy dla Państwa usługę ‘Szybkie zwroty InPost‘, dzięki której przy pomocy aplikacji InPost, błyskawicznie nadacie przesyłkę zwrotną. Szczegółowy opis procedury zwrotu dostępny jest tu.

W przypadku jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości w kwestii postępowania reklamacyjnego zapraszamy do kontaktu reklamacje@naturalszop.pl.

FORMULARZ ZWROTU/REKLAMACJI TOWARU PDF

 

FORMULARZ ZWROTU/REKLAMACJI TOWARU WORD

                                                                                   

 Ekipa Naturalszop.pl

0
    Your Cart
    Twój koszyk jest pusty!Return to Shop