fbpx

naturalszop.pl

O Nas

Dostarczanie naturalnych i zdrowych produktów, to cel który nam przyświeca.

Naszą pasją jest dostarczanie naturalnych, zdrowych i smacznych produktów w możliwie najlepszych cenach. W produktach które oferujemy nie znajdziesz sztucznych barwników, dodatków ani konserwantów, a już z pewnością takich, które są   szkodliwe   dla naszego  zdrowia.   Kupując  u  nas  masz  gwarancję,  a jednocześnie pewność,  że  kupujesz  produkt  zgodny  z   opisem,  prawdziwy i niepodrabiany. GWARANTUJEMY wysoką jakość całego asortymentu z naszej oferty.   Skupiamy   się   na    wyrobach    od    małych     polskich wytwórców, lecz w ofercie znajdziecie również produkty z importu, zawsze jednak dokładny opis pozwoli Wam zapoznać się ze składem i pochodzeniem wyrobu.        

Zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą. Z pewnością znajdziesz coś,
co Cię zainteresuje, a jeśli pojawią się jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt, z przyjemnością na nie odpowiemy.

Mamy   nadzieję   że   już   wkrótce   zrealizujemy  woje pierwsze zamówienie, a Ty dołączysz do grona naszych zadowolonych klientów.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji codziennie od 10 do 20, a często znacznie dłużej. Wszystkie zamówienia staramy się realizować najszybciej jak to możliwe, te złożone do godziny 18:00 trafiają do paczkomatu InPost tego samego   dnia,   późniejsze   w   dniu   następnym,   a   zamówienia   dokonane w weekend zazwyczaj w poniedziałek.
W przypadku wybrania przez Państwa wysyłki kurierem DPD, zamówienie zawsze nadajemy dnia następnego,  poza  weekendami,  kiedy  to  zamówienie w każdym przypadku wychodzi w poniedziałek.          

Do zamówienia dołączamy dowód zakupu/sprzedaży – paragon fiskalny, lub fakturę VAT, którą prześlemy droga elektroniczną. Zgodnie z naszą polityką “Zero waste”, staramy się minimalizować ilość wytwarzanych odpadów, a maksymalizować możliwość ponownego wykorzystania surowców będących w obiegu. Masze przesyłki pakujemy w kartony którym nadajemy drugie życie, chroniąc środowisko naturalne, nie wpływa to jednak na zabezpieczenie produktów, gdyż to, zawsze jest możliwie najlepsze.

Bądź na bieżąco!!!

Zapisz się do newslettera...