fbpx

naturalszop.pl

O Nas

Dostarczanie naturalnych i zdrowych produktów, to cel który nam przyświeca.

Witaj!

Z tej strony Aga i Paweł. Jest nam niezmiernie miło gościć Cię w progach naszego sklepu – naszego najmłodszego “dziecka”. Jesteśmy parą przedsiębiorców, którzy w małym rodzinnym biznesie siedzą od długiego czasu. Do niedawna zajmowaliśmy się czymś zupełnie innym w branży gastronomicznej, niestety półroczny lockdown zmusił nas do zmiany zajęcia, ale nie ma tego złego, bo dzięki temu wróciliśmy do korzeni. Zdecydowaliśmy się na uruchomienie tego sklepu, ponieważ od dawna chodziło nam to po głowie. Naszą pasją jest dostarczanie naturalnych, zdrowych i smacznych produktów w możliwie najlepszych cenach. Działalność sklepu rozpoczęliśmy z szeroką ofertą produktów pszczelich, lecz nie z przypadku. Ilekroć na kartach sklepu jest mowa o miodzie z własnej pasieki, mamy tu na myśli miody z pasieki prowadzonej przez brata Agi, pasieki, w której niejednokrotnie zdarza nam się również pomagać. Pasieka ma długie tradycje, pierwszy w rodzinie pszczołami zajmował się dziadek Agnieszki. Obecnie pszczelarzem jest Krzysztof, wraz z nim i jego żoną postanowiliśmy rozwijać pasiekę – my głównie poprzez sprzedaż jego miodów, a on poprzez wymagającą pracę przy ulach.

naturalszop Rysunek2
naturalszop Rysunek1

Mając już pewne doświadczenie w pszczelarstwie oraz olbrzymią wiedzę jak łatwo w naszym kraju trafić na sfałszowany miód, stworzyliśmy miejsce w którym potencjalni kupujący będą mieli pewność jakości i pochodzenia naszego asortymentu. W produktach które oferujemy nie znajdziesz sztucznych barwników, syropów glukozowych, inwertów, dodatków ani konserwantów, a już z pewnością takich, które są szkodliwe dla naszego zdrowia. Kupując u nas masz gwarancję i jednocześnie pewność, że kupujesz produkt zgodny z opisem, prawdziwy i niepodrabiany. W okolicy naszej pasieki dostępne są konkretne pożytki – lipa, akacja, rzepak, facelia, mniszek, duże sady owocowe i trochę spadzi liściastej na koniec lata. Z pasieki pozyskujemy wyłącznie miód i trochę propolisu na jesieni. Chcąc uzupełnić ofertę o miody z innych pożytków, a także pozostałe pszczele specjały – w tym pierzga, pyłek i propolis w szerszej dostępności, nawiązaliśmy współpracę z zaprzyjaźnionymi pszczelarzami, ale tylko takimi, co do których mamy pewność, iż postępują zgodnie z dobrą praktyką pszczelarską, a efekty pracy ich pszczół są najwyższej polskiej jakości.

Z czasem planujemy poszerzać ofertę naszego sklepu o inne kategorie produktowe, zawsze jednak tylko takie, względem których będziemy w stanie z czystym sumieniem ZAGWARANTOWAĆ wysoką ich jakość. Aktualnie skupiamy się na wyrobach od małych polskich wytwórców, lecz w przyszłości w ofercie znajdziecie również produkty z importu, zawsze jednak dokładny opis pozwoli Wam zapoznać się ze składem i pochodzeniem produktu.
Zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą. Z pewnością znajdziesz coś, co Cię zainteresuje, a jeśli pojawią się jakiekolwiek pytania – zadzwoń lub napisz do nas – z przyjemnością na nie odpowiemy. Mamy nadzieję, że już wkrótce zrealizujemy Twoje pierwsze zamówienie a Ty dołączysz do grona naszych zadowolonych klientów.

naturalszop 11111111111111111111
naturalszop senior couple buying groceries in zero waste shop C7H9BXG 1

Jesteśmy do Twojej dyspozycji codziennie od 10 do 20, a często znacznie dłużej. Wszystkie zamówienia staramy się realizować najszybciej jak to możliwe. Nasze centrum dowodzenia wraz z zapasami pszczelich pyszności znajduje się na wsi, więc kurier przyjeżdża po paczuchy raz dziennie, zazwyczaj około godziny 10:00. To warunkuje termin wysyłki zamówienia. Zamówienia realizujemy niezwłocznie po ich otrzymaniu i przekazujemy przewoźnikowi, w pierwszym możliwym terminie. Oczywiście zamówienia dokonane w weekend trafiają w ręce kuriera w poniedziałek. Do zobaczenia w naszym sklepie!

Do zamówienia dołączamy dowód zakupu/sprzedaży – paragon fiskalny, lub fakturę VAT, którą prześlemy droga elektroniczną. Zgodnie z naszą polityką “Zero waste”, staramy się minimalizować ilość wytwarzanych odpadów, a maksymalizować możliwość ponownego wykorzystania surowców będących w obiegu. Część naszych przesyłek pakujemy w kartony którym nadajemy drugie życie, chroniąc środowisko naturalne, nie wpływa to jednak na zabezpieczenie produktów, gdyż to, zawsze jest możliwie najlepsze.

Bądź na bieżąco!!!

Zapisz się do newslettera...
0
    Your Cart
    Twój koszyk jest pusty!Return to Shop