A co powiesz, jeśli zaproponujemy Ci abyś został naszym partnerem?

Polecaj i zgarniaj bonusy jakie Ci pasują!

 

 

naturalszop pigi4Właśnie wystartował nasz wyjątkowy program partnerski, dzięki któremu możesz kupować taniej, otrzymywać bezpłatnie swoje ulubione produkty, a nawet zarabiać pieniądze. Brzmi ciekawie, no nie? I takie jest w rzeczywistości! A jakby tego było mało, to jeszcze niezwykle proste!

Zapewne już skorzystałaś lub skorzystałeś z naszej oferty i doskonale wiesz, że produkty które oferujemy są najwyższej jakości, a więc godne polecenia, prawda? Właśnie o polecenia w naszym programie partnerskim chodzi.

Zaproś swojego znajomego i poleć mu zakupy w naszym sklepie. Jeśli dokona zakupu, Ty w ramach naszej wdzięczności otrzymasz bon podarunkowy o wartości 5% kwoty którą wydał Twój znajomy, a on 10% rabatu na pierwsze zakupy. A co najlepsze, bony się sumują! Jeśli polecisz skutecznie nasz sklep dajmy na to 5 osobom, na Twoim koncie pojawi się suma wartości wszystkich bonów. Stan swojego konta partnerskiego sprawdzisz zawsze tutaj, tj. w zakładce “program partnerski” dostępnej w danych Twojego konta. Jest jeden warunek, polecenia musisz wysyłać jako zalogowany użytkownik.

Polecenia możesz dokonać poprzez formularz widoczny poniżej. Wystarczy że wpiszesz skrzynkę mailową znajomego i wyślesz do niego wiadomość bezpośrednio z tej strony. Aby znajomy nie przeoczył wiadomości poinformuj go o jej wysłaniu, ponieważ ta może wpaść do folderu “Oferty” w jego skrzynce odbiorczej. W wiadomości którą otrzyma, będzie przypisany do Ciebie unikatowy kod rabatowy, dzięki któremu znajomy otrzyma rabat, a Ty swój bon.

Mimo wysłania polecenia, zawsze też możesz wspomnieć znajomemu o nas i naszych produktach, wskaż korzyści z użycia kodu, no i obserwuj jak zwiększa Ci się saldo środków w programie partnerskim.

W zależności ile środków uzbierasz  za polecenia, taką sumę możesz wykorzystać. Wartość uzbieranych środków automatycznie pomniejszy kwotę, którą zapłacisz za kolejne zakupy, adekwatnie do ich wartości. Może się więc okazać, że zrobisz zakupy bezpłatnie. Jeżeli jednak chcesz wypłacić uzbierane środki, nie ma problemu – jak przekroczysz kwotę 200 zł uzbieranych w programie partnerskim napisz do nas, a wypłacimy Ci Twoje pieniądze na konto.

To jak, wchodzisz w to?

 

*aby środki zaksięgowały się na saldzie Twojego konta w programie partnerskim, znajomy któremu poleciłaś/łeś sklep musi dokonać faktycznego zakupu, zaś Ty musisz posiadać konto w naszym sklepie i przynajmniej jedno sfinalizowane zamówienie w historii konta. Program partnerski działa od kwoty 50 zł wartości koszyka. W celu realizacji programu partnerskiego, nie przetwarzamy Twoich danych osobowych w jakikolwiek dodatkowy sposób, wykraczający poza ten, jak przy obsłudze każdego zamówienia. Wiadomość, którą wyślesz za pośrednictwem poniższego formularza będzie zawierała polecenie sklepu, kod rabatowy oraz Twoje Imię i Nazwisko jako osoby polecającej, nic poza tym.

 

Wpisz adresy e-mail znajomych i poleć nasz sklep!

Please Login

Aby polecić sklep znajomemu, musisz posiadać konto lub się na nie zalogować.

Login or register